Subrina Professional PHI Repair pena na rozčesávanie 150ml

Detanglingová pena s moringovým olejom a keratrixom je prípravkom, ktorý pomáha rozčesať suché vlasy, náchylné k rozbitiu. Ideálne pre tenké, poškodené a kučeravé vlasy.

  • Iba u nás produkty priamo od výrobcu Iba u nás produkty priamo od výrobcu
  • Tovar skladom - okamžité doručenie Tovar skladom - okamžité doručenie
  • Vrátenie možné v súlade s VOP Vrátenie možné v súlade s VOP

Toto inovatívne zloženie peny od oleja mení textúru pri aplikácii. Pena revitalizuje vlasy, čo uľahčuje rozčesávanie a rozčesávanie. Poskytne vašim vlasom okamžitú starostlivosť, vlhkosť a zanechá vlasy mäkké, hladké a lesklé.

Použitie:

Aplikujte 1-2 stlačenia na umyté a uterákom vysušené vlasy. Širokým hrebeňom naneste penu a vlasy rozčešte. Neoplachujte.

Pri použití na tenké vlasy, odporúčame ho používať bez kondicionéra.

Zloženie: Olej Moringa sa získava z kvetinových semien Moringa. Strom Moringa pochádza z Ázie a Afriky, známy ako "Strom života", pretože jeho schopnosť prežiť v najhorších oblastiach africkej púšte. Olej obsahuje vitamíny A a C, ktoré pôsobia proti starnutiu. Dodáva vlasom lesk, revitalizuje a vyhladzuje. KeratrixKeratrix sa získava z rohovníka (carob je stredomorský strom). Je bohatý na minerály, vitamíny a antioxidanty. Keratrix obnovuje vlasové vlákna, zvyšuje odolnosť vlasov, zvyšuje elasticitu a chráni vlasovú štruktúru.

054022