Subrina Professional LUMBER CRAFT Set 3ks Olej+Lotion+Vosk

Subrina LUMBER CRAFT Set 3ks obsahujúci:

OLEJ: Grooming oil je vytvorený na hydratáciu brady a pokožky. Plný výživných ingrediencií a nevyhnutný pre udržovanie brady.

LOTION: Calming lotion je špeciálne vytvorený s chladiacim efektom a antibakteriálnymi látkami. Ideálne pre čerstvý a svieži vzhľad bez svrbenia.

VOSK: Unikátny vosk na upravovanie brady a fúzov, ktoré dostanú jemnosť a zdravý vzhľad. Kompletne prírodný vosk vyživuje a hydratuje.

  • Iba u nás produkty priamo od výrobcu Iba u nás produkty priamo od výrobcu
  • Tovar skladom - okamžité doručenie Tovar skladom - okamžité doručenie
  • Vrátenie možné v súlade s VOP Vrátenie možné v súlade s VOP

OLEJ: Pre zjemnenie a údržbu brady a fúzov. Ideálna brada by mala vyzerať lesklo a upravene. Dobrý olej dodáva brade jemnosť a lesk. Perfektná zmes jojobového oleja a murumuru masla spolu s vitamínom E hydratujú vašu pokožku a pomáhajú so zjemnením a udržiavaním brady.

Použitie: Najlepší čas na aplikáciu oleja je tesne po umytí tváre. Stačí velmi malé množstvo oleja na podrobenie si brady a zabránenie vzniku suchej kože. Po použití môže olej zanechať mierny lesk, ale stačí utrieť uterákom zbytkový olej, aby nenastala nadmerná hydratácia. Keďže je olej bez vône, dovoľuje vám použiť voňavku.

LOTION: Ideálne pre dlhé brady, ktoré svrbia a pýtajú si ukľudňujúci prípravok. Štúdie zistili, že brady uchovávajú viac baktérií ako oholená tvár. Preto sme vytvorili lotion s antibakteriálnymi látkami, ktoré zabraňujú infekcií a zápaľu pokožky. Mentol schladí a upokojí pokožku. Obsahuje bambusový extrakt, bohatý na polysacharidy, vitamíny a minerály, ktoré pomôžu pokožke ponechať si vlhkosť.

Použitie: Aplikujte hneď po umytí tváre.

VOSK: Pomôže udržať tvar brady a fúzov, hlavne v oblasti kostí. Zanechá vlasy mäkké a ľahko upraviteľné. Špeciálna kombinácia prírodných voskov dodá brade štruktúru, ale nie mastnotu. Keďže je bez vône, nebude rušiť vašu voňavku.

Použitie: Rozotrite vosk medzi vaše ruky a prsty, následne aplikujte na bradu, fúz a vlasy.

053762